Little Tikes Jeżdzik Cozy Coupe 30 limitowana edycja


Krótki opis:
Little Tikes Samochód Żółto czerwony Cozy Coupe To wspaniałe autko sprawi, że Wasza pociecha poczuje się jak prawdziwy rajdoweic. Dzięki sprytnym kołom Twój maluch będzie się szybko przemieszczał. Szczęśliwiec będzie czerpał większą radość z wyścigów..

Kod produktu:

612060

Wiekod 18 miesiąca
Wymiary produktu82 dł. x 44 sze. x 82 wys.
Indeks:612060

CENA:

224,00 zł brutto

Wysyłka w 24 godziny
Dostępność: średnia
 • Zapytaj o produkt
 • Zadaj pytanie dotyczące tego produktu

  Wypełnij wszystkie poniższe pola:

  * Wymagane pola.

  Producent:

  Little Tikes Samochód Żółto - czerwony Cozy Coupe

  To wspaniałe żółto - czerwone autko sprawi, że Wasza pociecha poczuje się jak prawdziwy rajdoweic. Dzięki sprytnym kołom Twój maluch będzie się szybko przemieszczał. Szczęśliwiec będzie czerpał większą radość z wyścigów z innymi dziećmi, a Ty z dumą będziesz mogła patrzeć jak wygrywa. Auto Little Tikes jest zmodernizowaną wersją auta Cozy Coupe. Przód autka ma wesołą uśmiechniętą buźkę.

  Żółto czerwone Auto wyposażono w kierownicę z klaksonem, ruchomy, klikający zapłon, otwieraną klapkę od wlewu paliwa, drzwi kierowcy można zablokowac, a za siedziskiem wkomponowano miejsca na napoje dla dziecka. Nowością jest demontowana podłoga, dzięki której auto może być wykorzystane jako wózek. Do prowadzenia wózka służy uchwyt w kopule pojazdu. Jeździk wprawiany jest w ruch za pomocą nóg dziecka. Posiadanie takiego pojazdu sprawi, że dzieciaki będą szczęśliwsze, a chyba każdemu rodzicowi na tym zależy. 

  Wiekod 18 miesiąca
  Wymiary produktu82 dł. x 44 sze. x 82 wys.

  Top