Product successfully added to your shopping cart
Quantity
Total
There are 0 items in your cart. There is 1 item in your cart.
Total products
Total shipping  To be determined
Total (tax incl.)
Continue shopping Proceed to checkout

Little Tikes trójkołowy Rowerek 5 w 1 składany ciche koła do 5 roku życia


Krótki opis:

Little Tikes rowerek dla dzieci 5 w 1 . Trójkołowiec do 5 roku życia z rączką do sterowania dla rodzica. Praktyczna torba...


Kod produktu:

643996

Wiek od 9 miesiąca do 5 roku życia
Ciche koła Tak
Wymiary produktu 122 x 99 x 45.8 cm
Indeks: 643996

Ten produkt nie jest aktualnie dostępny, czekamy na jego dostawę.

CENA:

429,00 zł brutto

Wysyłka w 24 godziny
Dostępność: oczekiwanie na dostawę
 • Zapytaj o produkt
 • Zadaj pytanie dotyczące tego produktu

  Wypełnij wszystkie poniższe pola:

  * Wymagane pola.

  Producent:

  Trójkołowy Rowerek 5w1 firmy Little Tikes nowość dla dzieci od znanego producenta zabawek. To pierwszy trójkołowiec, którym dziecko może cieszyć się aż do 5 roku życia.  Nowoczesny design, żywa i ładna kolorystyka, a także praktyczne rozwiązania sprawią, że jazda na tym rowerku stanie się ulubiona zabawą . Łatwość składania i transportu zachwyci natomiast rodziców często podróżujących.

  Trójkołowy Rowerek 5w1 został wyposażony w pałąk z rączką do sterowania i ergonomicznym uchwytem, co ułatwi i usprawni prowadzenie pojazdu z najmłodszymi dziećmi. Rączkę można regulować, a także odłączać od pojazdu. Na pałąku znajduje się praktyczna torba na potrzebne drobiazgi, którą można ściągać i nosić na ramieniu. Istnieje możliwość schowania pedałów w obrębie przedniego koła - wówczas dziecko trzyma stópki na specjalnym podnóżku, który można również zdemontować. Składana buda, gwarantuje ochronę przed promieniami UV. Regulowane, trzypunktowe pasy i obręcz zapewnią dziecku bezpieczną podróż, a regulowane siodełko i oparcie dodadzą komfortu podczas jazdy. Rowerek posiada ciche koła.

  Funkcje rowerka zostały dostosowane do potrzeb i rozwoju dziecka.

      Na pierwszym etapie (9+ miesięcy) dorosły prowadzi rowerek, a maluch bezpiecznie opiera stopki na podnóżkach, jest zapięty pasami i dodatkowo ochrania go plastikowa obręcz.
      Na drugim etapie (18+ m-cy) rodzic prowadzi rowerek, a obręcz jest zdemontowana.
      Z kolei trzeci etap (24+ m-ce), po złożeniu podnóżka, dziecko trzyma nóżki na pedałach, jednocześnie ucząc się samodzielnej jazdy, pozwala dziecku samodzielnie poruszać się na rowerku, korzystając jeszcze od czasu do czasu z pomocy dorosłego trzymającego pałąk.
      W końcu 4 etap (30 m-cy do 5 lat) - po demontażu pałąka dla dorosłego, pozwala małemu rowerzyście w pełni samodzielnie korzystać z pojazdu bez pomocy dorosłego
      Dzięki kompaktowym rozwiązaniom, rowerek można złożyć w prosty sposób i wygodnie przewozić lub przechowywać, nie martwiąc się o przestrzeń w bagażniku, garażu, czy domu

  Maksymalna waga dziecka do 23 kg

  Produkty firmy Little Tikes są znane i lubiane na wszystkich kontynentach, w wielu domach wśród niezliczonej rzeszy uśmiechniętych dzieci oraz zadowolonych rodziców.Mając na uwadze bezpieczeństwo dzieci, firma Little Tikes wytwarza produkty, które gwarantują wszystkie niezbędne normy bezpieczeństwa. Mając na względzie wytrzymałość produktów, zabawki projektowane i produkowane są w najbardziej właściwej technologii jaką jest "rotomolding", gwarantując wspaniałą zabawę przez długie lata. Ostrzeżenie : Należy stosować środki ochrony indywidualnej. Nie stosować w ruchu ulicznym.

  Wiek od 9 miesiąca do 5 roku życia
  Ciche koła Tak
  Wymiary produktu 122 x 99 x 45.8 cm

  Top