Product successfully added to your shopping cart
Quantity
Total
There are 0 items in your cart. There is 1 item in your cart.
Total products
Total shipping  To be determined
Total (tax incl.)
Continue shopping Proceed to checkout

Little Tikes Drewniany zestaw huśtawka Roma na plac zabaw


Krótki opis:
Little Tikes Huśtawka drewniana Roma to drewniany zestaw który składa się z dwóch tradycyjnych huśtawek. Do zestawu można zamontować bezpieczne siedzisko dla maluszka.

Kod produktu:

170973

Wiek od 3 lat
Wymiary produktu 218 dł. wewn. x 265 szer. x 250 wys.
Indeks: 170973

Ten produkt nie jest aktualnie dostępny, czekamy na jego dostawę.

CENA:

599,00 zł brutto

Wysyłka w 24 godziny
Dostępność: oczekiwanie na dostawę
 • Zapytaj o produkt
 • Zadaj pytanie dotyczące tego produktu

  Wypełnij wszystkie poniższe pola:

  * Wymagane pola.

  Producent:

  Little Tikes Huśtawka drewniana Roma Drewniany zestaw huśtawek "Roma" składa się z dwóch tradycyjnych huśtawek.

  Do zestawu można zamontować bezpieczne siedzisko dla maluszka. Dzięki szerokiej rozpiętości wieku dzieci korzystających z huśtawki, może ona dostarczyć niezapomnianych chwil ruchu na świeżym powietrzu, śmiechu i zabawy na długie lata, tak jak każdy inny produkt Little Tikes. Plac zabaw drewniany składa się z belek sosnowych najwyższej jakości o średnicy 8 cm i górnej o średnicy 10 cm, z wykorzystaniem elementów metalowych i plastikowych.

  Elementy zestawu połączone są stalowymi łącznikami co zapewnia masywność oraz trwałość konstrukcji.Metalowe części pokryte są farbą odporną na warunki atmosferyczne. Elementy drewniane natomiast są impregnowane (klasa 4 - najwyższa klasa impregnacji drewna stosowana w zabawkach ogrodowych). Huśtawka drewniana przeznaczona jest do samodzielnego montażu dostarczonych elementów.

  Drewniane elementy huśtawki posiadają certyfikat : - CTB, który potwierdza fakt zabezpieczenia drewkna przed insektami,wilgocią i grzybami - FSC, który jest dowodem przestrzegania zasad ekologii w procesach produkcji leśnej - SGS, który potwierdza zobowiązanie fabryki do odpowiedzialnego zarządzania surowcami i produkcję z drewna z odnawialnych źródeł.

  Ostrzeżenie. Wyłącznie do użytku domowego. Ryzyko upadku. Nie należy zostawiać bez nadzoru dzieci w wieku poniżej 36 miesięcy, siedzących lub bujających się.

  Wiek od 3 lat
  Wymiary produktu 218 dł. wewn. x 265 szer. x 250 wys.

  Top