POZOSTAŁE

Wśród pojazdów, którymi maluchy uwielbiają się bawić, są nie tylko takie przeznaczone do jeżdżenia, ale również do ciągnięcia czy pchania. Różnego rodzaju jeździki, taczki, wózki czy przyczepki zapewniają wspaniałą zabawę i motywują dziecko do aktywności. W ofercie Little Tikes znajdziesz zabawki, które z pewnością spodobają się każdemu maluchowi i starszakowi. Szczególnie polecamy efektowne wózki z ławeczkami, które przeznaczone są do ciągnięcia. Na ławeczkach można posadzić ulubione misie czy lalki oraz zabrać je na długą wycieczkę. Wózki i inne pojazdy świetnie sprawdzają się zarówno podczas zabawy w domu jak i na podwórku czy w ogrodzie. Są lekkie, wygodne, łatwe w użytkowaniu i wyjątkowo trwałe. Zapoznaj się z ofertą naszych pojazdów w kategorii pozostałe i wybierz dla swojej pociechy idealny pojazd specjalny. Wspaniała zabawa gwarantowana. Zapraszamy do zakupu!


Jest 3 produktów.

Little Tikes wózek składany 3 w 1 dla dwojga dziecipasy bezpieczeństwa...Wiek dziecka: Od 18 mies. Producent: Little Tikes Dostawa: 24 godziny Wymiary: 147 x 63.5 x 84 cm Przesyłka: średnia paczka

389,00 zł

Wiek: od 18 miesiąca

Fantastyczna zabawa dla każdego malucha! Kosiarka Little Tikes to wspaniała propozycja dla małych ogrodników, którzy teraz mogą kosić trawę..

99,00 zł

Wiek: od 18 miesiąca

Każdy malec może wyruszyć na nieznane wody i przeżyć cudowne chwile zabawy z tym niezwykłym jeździkiem w kształcie statku pirackiego..

149,00 zł
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Top