HULAJNOGI

Podczas gdy jedne dzieci zdecydowanie preferują rowery, inne wolą szaleć na hulajnodze. To doskonała alternatywa dla roweru, która nie wymaga pedałowania i na której o wiele łatwiej jest utrzymać równowagę. Standardowe hulajnogi mają zwykle dwa kółka, jednak producenci pojazdów dla dzieci wychodzą naprzeciw potrzebom także najmłodszym dzieciom, które mają problemy z utrzymaniem równowagi. To właśnie dla nich powstały hulajnogi na trzech kółkach, które są wygodne, stabilne i nie grożą upadkiem. W ofercie Little Tikes znajdziesz kolorowe hulajnogi, które dostosowane są do wieku dziecka i zapewniają komfortową jazdę. Hulajnogi mają regulowaną wysokość kierownicy, dzięki czemu przez długi czas mogą rosnąć wraz z dzieckiem. Mają sprawdzoną, dobrej jakości konstrukcję, poruszają się cicho i sprawnie nawet na nierównym terenie. Efektowna, kolorowa hulajnoga będzie wspaniałym prezentem na każdą okazję. Gorąco polecamy!


Jest 3 produktów.

Wiek: od 2 lat

Trzykołowa hulajnoga Little Tikes pomarańczowo / niebieska dla dzieci zaczynających swoją przygodę z takimi pojazdami. Posiada szeroką platformę i dwa duże, skrętne koła z przodu,  jest niezwykle stabilna i bezpieczna..

119,00 zł

Wiek: od 2 lat

Trzykołowa hulajnoga Little Tikes żółto - pomarańczowa  dla dzieci zaczynających swoją przygodę z takimi pojazdami. Posiada szeroką platformę i dwa duże, skrętne koła z przodu,  jest niezwykle stabilna i bezpieczna..

109,00 zł

Wiek: od 2 lat

Trzykołowa hulajnoga Little Tikes niebiesko / różowa dla dzieci zaczynających swoją przygodę z takimi pojazdami. Posiada szeroką platformę i dwa duże, skrętne koła z przodu,  jest niezwykle stabilna i bezpieczna..

119,00 zł
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Top