Product successfully added to your shopping cart
Quantity
Total
There are 0 items in your cart. There is 1 item in your cart.
Total products
Total shipping  To be determined
Total (tax incl.)
Continue shopping Proceed to checkout

HULAJNOGI

Podczas gdy jedne dzieci zdecydowanie preferują rowery, inne wolą szaleć na hulajnodze. To doskonała alternatywa dla roweru, która nie wymaga pedałowania i na której o wiele łatwiej jest utrzymać równowagę. Standardowe hulajnogi mają zwykle dwa kółka, jednak producenci pojazdów dla dzieci wychodzą naprzeciw potrzebom także najmłodszym dzieciom, które mają problemy z utrzymaniem równowagi. To właśnie dla nich powstały hulajnogi na trzech kółkach, które są wygodne, stabilne i nie grożą upadkiem. W ofercie Little Tikes znajdziesz kolorowe hulajnogi, które dostosowane są do wieku dziecka i zapewniają komfortową jazdę. Hulajnogi mają regulowaną wysokość kierownicy, dzięki czemu przez długi czas mogą rosnąć wraz z dzieckiem. Mają sprawdzoną, dobrej jakości konstrukcję, poruszają się cicho i sprawnie nawet na nierównym terenie. Efektowna, kolorowa hulajnoga będzie wspaniałym prezentem na każdą okazję. Gorąco polecamy!


Jest 3 produktów.

Wiek: od 2 lat

Trzykołowa hulajnoga Little Tikes zielono - niebieska dla dzieci zaczynających swoją przygodę z takimi pojazdami. Posiada szeroką platformę i dwa duże, skrętne koła z przodu,  jest niezwykle stabilna i bezpieczna...

109,00 zł

Wiek: od 2 lat

Trzykołowa hulajnoga Little Tikes pomarańczowo / niebieska dla dzieci zaczynających swoją przygodę z takimi pojazdami. Posiada szeroką platformę i dwa duże, skrętne koła z przodu,  jest niezwykle stabilna i bezpieczna..

109,00 zł

Wiek: od 2 lat

Trzykołowa hulajnoga Little Tikes żółto - pomarańczowa  dla dzieci zaczynających swoją przygodę z takimi pojazdami. Posiada szeroką platformę i dwa duże, skrętne koła z przodu,  jest niezwykle stabilna i bezpieczna..

109,00 zł
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Top