DO KĄPIELI

Dla większości maluszków kąpiel w wannie pełnej wody to okazja do wspaniałej zabawy. Są też jednak dzieci, które nie za bardzo lubią pobyt w wannie. Jednym i drugim z pewnością spodobają się jedyne w swoim rodzaju zabawki do kąpieli, które zachęcą do przebywania w wodzie i sprawią, że maluch po skończonej kąpieli wcale nie będzie chciał wyjść z wanny. Pełne uroku i wyjątkowo kolorowe rybki i fontanny marki Little Tikes sprawią, że każda kąpiel będzie dla malucha niepowtarzalna. Zabawki świecą, grają, umożliwiają przelewanie wody czy tworzenie bąbelków z piany. Wszystkie zabawki przeznaczone do kąpieli są wykonane z wodoodpornych materiałów i zapewniają bezpieczne użytkowanie. Łatwo je utrzymać w czystości i wysuszyć. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszych zabawek – z pewnością znajdziesz wśród nich coś, co szczególnie spodoba się Twojemu maluszkowi, bez względu na wiek. Gorąco polecamy!


Jest 6 produktów.

Wiek: od 3 lat

Little Tikes fioletowa, interaktywna rybka do kąpieli, która świeci i pływa.

32,50 zł

Wiek: od 3 lat

Little Tikes żółta, interaktywna rybka do kąpieli, która świeci i pływa.

32,50 zł

Wiek: od 3 lat

Little Tikes niebieska, interaktywna rybka do kąpieli, która świeci i pływa.

32,50 zł

Wiek: od 3 lat

Little Tikes czerwona rybka Sparkle Bay świeci i pływa jak prawdziwa ryba, gdy umieścisz ją w wodzie.

32,50 zł

Wiek: od 12 miesiąca

Krab do kąpieli w kolorze czerwonym od firmy Little Tikes, cenionego producenta zabawek dla dzieci, to idealny pomysł na prezent.

32,00 zł

Wiek: od 18 miesiąca

Little Tikes nowa wodna koszykówka z dwoma pileczkami. Gdy dziecku uda się wrzucić piłeczkę do kosza gwiadeczka umieszczona na panelu zaświeci się..

49,00 zł
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Top