BUJAKI, SKOCZKI

Koniki na biegunach od pokoleń są ulubioną zabawką małych dzieci. Zapraszamy do poznania tych tradycyjnych zabawek w zupełnie nowych odsłonach. Wśród zabawek Little Tikes znajdziesz szeroki wybór kolorowych, przyciągających spojrzenia bujaków i skoczków, które wykonane są z wysokiej jakości tworzywa. Są stabilne, bezpieczne, bujają się powoli, dzięki czemu nawet najmłodsze maluszki będą miały wspaniałą frajdę z zabawy. Zabawki do bujania można używać zarówno wewnątrz w pokoju dziecięcym, jak i na zewnątrz – na podwórku czy w ogrodzie. Dostarczą dużo radości każdemu maluszkowi, bez względu na wiek. Bez obaw mogą bujać się na nich nawet dzieci, które jeszcze nie do końca pewnie nauczyły się chodzić. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszych bujaków i skoczków – z pewnością znajdziesz zabawkę idealną dla swojego malucha. Gorąco polecamy!


Jest 5 produktów.

Little tikes wieloryb na biegunach niebieski W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych siodełko zostało nisko osadzone, uchwyty na rączki solidnie przymocowane, a podstawka na nóżki zrobiona tak by podczas zabawy stópki maluchów się nie przesuwały.

145,00 zł

Little Tikes Motocykl Policyjny na biegunach Interaktywny plastikowy, niebieski motocykl policyjny jako bujak dla niemowlaka, który wydaje "prawdziwe" odgłosy silnika i dźwięki motocykla..

164,00 zł

Little Tikes Koń na biegunach czerwony jest zabawką od zawsze znaną, a bujanie jest jednym z zajęć, które dziecko lubi robić, ponieważ przypomina im to jak były rozpieszczane poprzez kołysanie, huśtanie i noszenie na rękach..

89,00 zł

Konik na biegunach Little Tikes to najwyższej jakości oryginalny produkt, który posłuży Twoim dzieciom przez wiele lat. Model bujaka został zrobiony z solidnego tworzywa, które łatwo się czyści..

89,00 zł

Little Tikes Koń na biegunach różowy Jeśli Twoje dziecko lubi koniki to posadź go w siodła konika i spójrz jak Twój maluch szybko się z nim zaprzyjaźni.

89,00 zł
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Top