KUCHNIE I AKCESORIA

Zarówno małe dziewczynki, jak i chłopcy lubią bawić się w naśladowanie dorosłych. Jedną z ulubionych zabaw jest gotowanie, pieczenie oraz przygotowywanie wystawnych przyjęć dla wszystkich lalek i misiów. Z kuchniami marki Little Tikes zabawa będzie wyjątkowo udana. W naszej ofercie znajdziesz rozbudowane wieloelementowe zestawy, wyposażone we wszystkie niezbędne akcesoria kuchenne. Kuchnie są efektowne, kolorowe i zachęcające do zabawy. Szczególnie polecamy modele interaktywne, w których można bawić się praktycznie bez końca. Mówiące i grające kuchnie to prawdziwa frajda dla dzieciaków. Świetnie sprawdzą się zarówno jako uzupełnienie pokoju dziecięcego, jak i w przedszkolach czy żłobkach. Zabawa w kuchnię ze sprawdzonymi akcesoriami na pewno będzie udana. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu – z pewnością znajdziesz tu kuchnie i akcesoria, które przypadną do gustu Twojej pociechy. Gorąco polecamy!


Jest 7 produktów.

Wiek: od 3 lat

Little tikes Kuchnia Kącik kuchenny z grillem to wspaniała zabawka dla małego kucharza wyprodukowana przez amerykańską firmę Little tikes. Pozwala ona zarówno na zabawę w gotowanie w domu, jak też na grillowanie w ogródku..

699,00 zł

Wiek: od 3 do 6 lat

Little Tikes Kuchnia Wielofunkcyjna dźwięk ekspres Coś idealnego dla każdej małej gospodyni. Wspaniała kuchnia, w której będą powstawały fantastyczne posiłki i poranna "kawka" dla rodziców. Jej ładna kolorystyka i ciekawy design zachwycą..  

269,00 zł

Wiek: od 3 lat

Kuchnia MASTER CHEF Little Tikes to wspaniała zabawa dla twoich dzieci. Pozwól aby Twoje dziecko poczuło się jak prawdziwy MASTER CHEF! Produkt został wyposażony w podstawowe akcesoria gospodarstwa domowego..

359,00 zł

Wiek: od 3 lat

Little Tikes Kuchnia super kucharza to rewelacyjna kremowo niebieska kuchnia posiada niezwykłe sprzęty kuchenne, których swojemu dziecku pozazdrościć będzie mogła niejedna mama. Dzieciaki będą mogły przygotowywać przeróżne posiłki..

359,00 zł

Wiek: od 18 miesiąca

Little Tikes kuchnia elektroniczna 26 akcesoriów,odgłosy gotowania,garnek z sorterem , 2 blaty

439,00 zł

Z tym wyjątkowym zestawem dzieci będą miały pełne ręce... zabawy! Kuchnia posiada zamknięty obieg wody, dzięki czemu za pomocą pompki dzieci mogą puszczać wodę z kranu i pozmywać "brudne" naczynia, zupełnie jak mamusia, czy tatuś.

84,00 zł

Wiek: od 2 lat

Little Tikes duża kuchnia Smakosza dla dzieci wyposażona została w blat na dwóch wysokościach, suszarkę , liczne akcesoria...

429,00 zł
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Top